MODERN TASARIM

Liyamsofa Kimdir

LİYA-M SOFA Mobilya Sanayi  iştiraki olarak 2023 yılında İnegöl’de kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir. Mobilya sektörüne yön veren firmamız; zengin ürün çeşitliliği, yeniliklere öncülük eden tasarım anlayışı, kalite standartları ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasındadır. Liya-m sofa Mobilya’nın İnegöl  dışında ise akdenizin  kozmopolit kenti mersin  ve İç Anadolu’nun yükselen yıldızı Aksarayda  showroomları yer almaktadır.

Mobilyanın global oyuncusu olma vizyonuyla hareket eden Liya-m sofa Mobilya, yurt içinde olduğu kadar Ortadoğu ve Avrupa’da da geniş bir mağazacılık ağı yaratmaktadır. Yurt dışı yatırımlarıyla küresel ölçekte büyümeyi hedefleyen Liya-m sofa Mobilya’nın; Azerbaycan, ABD, Umman, Dubai, Pakistan, Katar, Lübnan, Almanya, Rusya, Kazakistan ve Abu Dabi, Fas, Kuveyt, Romanya , Macaristan ve Polonya’ya ürün sevki saglanmaktadır….

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Liya-m sofa, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, dünya trendlerini yakından takip ederek, yenilikleri ürünlerine yansıtmaktadır. Liya-m sofa , müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Liya-m sofa'nın sunduğu en büyük avantaj; özgün tasarım ve kalitedeki ürünlerini, en kısa zamanda, en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmasıdır.

Liya-m sofa ; satış öncesi ve satış sonrası ürün, hizmet ve kaliteye verdiği önem ile mobilya sektörüne, müşterilerine, tüm paydaşlarına katma değer sağlama hedefiyle çalışmalarına yön vermektedir. Yüksek teknolojisi, günden güne artan kapasitesiyle, genç ve dinamik bir marka olan Liya-m sofa; uzmanlığını, modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışındaki mağaza sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

 

L